Kalite Politikamız

Vizyonumuz ; ileri teknolojileri kullanan, müşteri beklentilerini karşılayan ve ilerleten, kaliteli, ekonomik, güvenilir, çevre dostu ürünler sunmaktır.Sürekli gelişerek ve farklılık yaratarak, hedef pazarlarda büyümeliyiz.Yenilikçi ve buluşçu çabaları destekleyip, eğitim çalışmaları yaparak müşterilerimizin, çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın uzun vadeli bağlılığını artırmalıyız.Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünlerin ilgili standartlara uygunluğu ve ürün / hizmet kalitemizin müşterilerimizin beklentilerinin üzerine çıkması temel ilkemizdir.

Amaç

Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.

Yönetim

Yönetim, hedefleri tespit eder ve kalite politikalarının uygulanması ve geliştirilmesi için planlama yapar ve gerekli desteği sağlar.

Kalite

“KALİTE” bir yaşam tarzıdır. “KALİTE” tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir. “KALİTE” tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışırız.

Ar-Ge

Ar/Ge ve Ürün Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin ürünler sunmaktır.

Satış

Satışta hedefimiz “İlk Seferde Doğru Ürün” ve “Sıfır Hata”dır. Satışını ve uygulamasını yaptığımız ürünlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak imalatı, montajı ve teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir.

Servis ve Teknik Destek

Teknik Destek ve Servis Hizmetlerinin zamanında ve kusursuz olarak verilmesi “KALİTE” anlayışımızın vazgeçilmez bir parçasıdır.

Tanıtım

Tanıtım, eğitim ve denetim yoluyla müşterilerimizin, iş ortaklarımızın, üreticilerimizin ve yardımcı sanayicilerimizin de kalite sürecimize katılmasını sağlar, tüm iş süreçlerimizi daha etkin, ve daha verimli hale getirmeye çalışırız.